Egzotyczne wycieczki last minute

Kupując wycieczki w opcji last minute, można nabyć bardzo korzystne ceny na wakacje, a tym samym przeznaczyć większy budżet na wycieczki fakultatywne w miejscowym kurorcie. Ciekawe lasty wystepują w większości kierunków turystycznych np w Grecji, Bułgaria, jeśli chodzi o okres letni, natomiast w okresie zimowym mamy najciekawsze last na kierunki arabskie do takich destynacji jak: Egipt, Tunezja i Turcja. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze kierunku zimowego zwłaszcza w krajach arabskich musimy pamiętać o ważności paszportu co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z wakacji aby nie wygasła jego ważność.

Last minute do krajów egzotycznych

Na lasta w sezonie zimowym warto jest poczekać na kierunki egzotyczne. W tym roku hitem okazała się Gambia położona w zachodniej Afryce, ceny w opcji last minute zaczynały się już od 1800 PLN z przelotem, zakwaterowaniem, Wiele klientów wybiera wycieczki egzotyczne właśnie w okresie listopad – marzec. Podstawowych destynacji turystycznych wtedy nie ma w sprzedaży w biurach podróży, dlatego tylko pozostają kierunki egzotyczne.

Wakacje all inclusive cieszą się bardzo duzą popularnością wśród Polaków już od wielu lat. Wiele biur podroży wprowadziło do swoich wyszukiwarek online osobną zakładkę typu wakacje all inclusive, w której znajdują się wszystkie hotele mające ta formułę wyżywienia. Często klienci sprawdzają oferty w zagranicznych biurach podróż, aby wyszukać fajne i ciekawe oferty last minute ale z innych lotnisk niż w Polsce, bo może będzie wtedy bardziej korzystnie cenowo.

Od wielu lat niezmierną popularnością cieszą się oferty typu first minute. Biura podróży często wprowadzają najbardziej znane kraje do oferty. W wyszukiwarkach internetowych klienci polują na taki oferty, dosłownie
na dzień przed wylotem, szybko się pakują i jadą na upragnione wakacje w niskiej cenie. To własnie jest przewaga last minute nad first minute.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  Meta

  Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *